Wifi DuoBoost w Polsce

Nie przepłacaj za ulepszanie abonamentu internetowego – zamów Wifi DuoBoost, aby cieszyć się niezwykłymi prędkościami połączenia w sieci Wi-Fi. DARMOWA PRZESYŁKA w Polsce!

Wifi DuoBoost dostępny jest tylko online – zakup na oficjalnej stronie internetowej jest jedyną gwarancją najlepszej oferty.

Wystarczy wypełnić informacje do wysyłki na stronie, zapłacić za swoje zamówienie, a my zajmiemy się resztą!

INFORMACJE O WIFI DUOBOOST

Niewiele jest rzeczy bardziej irytujących od niskiej prędkości internetu i martwych stref w domu, do których sygnał sieci Wi-Fi po prostu nie dociera… Załadowanie jednej strony trwa wieczność, buforowanie wideo trwa tak długo, że tracisz chęć na jego oglądanie, a ciągłe „zrywanie” rozmów wideo przynosi niekończącą się frustrację zamiast szczęścia. Brzmi to znajomo? Istnieje idealne rozwiązanie, które pozwala wyeliminować te denerwujące problemy w minutę – i nazywa się Wifi DuoBoost!

To kompaktowe, aczkolwiek bardzo funkcjonalne urządzenie, pozwala zwiększyć prędkość i zasięg sygnału Wi-Fi, „przechwytując” sygnał transmitowany przez router i wzmacniając go, aby docierał nawet do najdalszych zakątków domu.

CO CZYNI WIFI DUOBOOST WYJĄTKOWYM URZĄDZENIEM?

Jeśli Twoje połączenie internetowe jest słabe, prawdopodobnie wypróbowałeś już wiele sposobów, aby temu zaradzić. Większość rozwiązań, które mogłyby pomóc wyeliminować „martwe strefy”, takie jak przenoszenie routera, przełączanie się na inny kanał Wi-Fi czy korzystanie z połączenia przewodowego, nie tylko jest niewygodna, ale także skomplikowana, a czasami niemożliwa. Rozmowa z usługodawcą nie przynosi oczekiwanych rezultatów i zawsze wiąże się z dodatkowymi opłatami za usługę, która i tak nie jest tania… a nawet wtedy sytuacja nie ulega poprawie!

Wifi DuoBoost jest małym urządzeniem, ale potężnym w możliwościach. Na ogół wiele urządzeń korzysta z sieci Wi-Fi w tym samym budynku – dzięki temu genialnemu rozwiązaniu to żaden problem. Największą zaletą Wifi DuoBoost jest to, że do jego działania nie są potrzebne fachowa wiedza ani dodatkowe akcesoria – wystarczy je podłączyć do gniazdka elektrycznego, aby działało z istniejącym routerem.  Prędkość i zasięg sieci Wi-Fi natychmiast poprawią się w całym domu, nie musisz nawet za to dopłacać usługodawcy!

JAK WIĘC DZIAŁA WIFI DUOBOOST?

Sygnał w przypadku większości routerów jest obecnie zbyt słaby, aby obsłużyć potrzeby nowoczesnego domu. Okazuje się niewystarczający nie tylko w sytuacji korzystania z więcej niż jednego urządzenia odbiorczego sieci – zwykle nie przechodzi nawet przez twardsze ściany, kolejne piętra czy różne inne przeszkody…

Prawdopodobnie wiesz, jakie są tego konsekwencje – długi czas ładowania, buforowanie wideo i ogólnie słabe połączenie… Wifi DuoBoost rozwiązuje problemy z połączeniem w 3 prostych krokach:

 1. podłącz urządzenie do dowolnego gniazdka elektrycznego w domu (wskazówka: działa jeszcze lepiej, jeśli zostanie umieszczone w środku „martwej stefy”);
 2. podłącz je do routera;
 3. ciesz się szybkim internetem w każdym zakątku domu!

Ale jak to dokładnie działa? Wifi DuoBoost odbiera istniejący sygnał Wi-Fi i przekazuje silniejszy sygnał szybkiego połączenia w całym domu! To takie proste!

GŁÓWNE FUNKCJE

 • Szybszy, silniejszy i bardziej niezawodny sygnał Wi-Fi
 • Zwiększona prędkość pobierania i przesyłania
 • Może być podłączony w dowolnym miejscu Twojego domu
 • Wyeliminowanie „martwych stref” Wi-Fi
 • Łatwa instalacja
 • Funkcja WPS
 • Przystępna cena!

KTO MOŻE KORZYSTAĆ Z WIFI DUOBOOST?

Wifi DuoBoost zapewnia korzyści, które doceni każdy, kto potrzebuje szybszego i bardziej niezawodnego połączenia internetowego oraz zwiększonego zasięgu w domu czy w miejscu pracy. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym graczem, miłośnikiem filmów, czy studentem, który potrzebuje jedynie stałego dostępu do wszystkich informacji – Wifi DuoBoost to urządzenie, które spełnia potrzeby wszystkich.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WIFI DUOBOOST?

Jest 4 powodów:

 1. Prędkość – natychmiast po podłączeniu urządzenia będziesz mógł grać w gry online, oglądać filmy i nagrania z YouTube, cieszyć się niezakłóconymi wideokonferencjami i nie tylko dzięki szybkiemu połączeniu Wi-Fi!
 2. Niezwykle prosta instalacja – podłącz urządzenie, nawiąż połączenie i gotowe!
 3. Uniwersalność – urządzenie jest kompatybilne z każdym routerem Wi-Fi, smartfonem, tabletem czy laptopem;
 4. Ekonomiczność – znacząco poprawia połączenie Wi-Fi bez konieczności dopłacania dostawcy internetu.

ILE WIFI DUOBOOST KOSZTUJE W POLSCE?

WYJĄTKOWA OFERTA: przez ograniczony czas Wifi DuoBoost będzie objęte promocją w Polsce – to niezwykłe urządzenie przyspieszające połączenie Wi-Fi można uzyskać z 50% zniżką za jedyne 479.98 239.99, uwzględniając DARMOWĄ PRZESYŁKĘ!

JAK I GDZIE MOŻNA KUPIĆ WIFI DUOBOOST?

Wifi DuoBoost jest dostępne wyłącznie online i można je kupić na naszej oficjalnej stronie. Bezpośredni zakup z oficjalnej strony zapewnia najlepszą cenę i jakość.